İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Sanal Alemde GerÇek DosTLukLAr

Kutsi Biyografisi

isomix
    isomix
    Admin
    Admin

tecrübe puanı : 50757
    Rep : 1

Kutsi Biyografisi  Empty Kutsi Biyografisi

Mesaj tarafından isomix Ptsi 13 Ara. 2010 - 13:58

Kutsi Biyografisi  Kutsi-resim-009c

Mesleği: Ses Sanatçısı & Dizi Oyuncusu
    Doğum Yeri: Malatya
    Doğum Tarihi: 16 Mart 1973

Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya'da doğdu. Kutsi'nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan'dır.Ahmet Kutsi Karadoğan 1992 yılında kendi bestelerindenoluşan ufak bir albümle İstanbul'a gelmiş ancak bu dönemdeProdoktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Kutsi çalışmalarına devem ederek, Erol Köse'nin keşfi ile 2000 yılında "Aşk Payını Aldı" adlı ilk albümünü çıkarmıştır.Kutsi asıl kendini gösterdiği "Sana Ne" albümünü 2005yılında çıkarmıştır. Bu dönemde başta Nalan, Berksan olmak üzere diğersanatçılara verdiği besteler ve Petek Dinçöz ile yaptığı düetlerledediikat çekmiştir.Kutsi'nin Bu albümle ünü daha da artarak Müzik kanalıolan Kral Tv'de İlanı Aşk adlı programıyla müzik ve sunuculuğu birarada yürüttü.Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisiyle oyunculuğaadım atan Kutsi aynı dönemde "Aynı Şehirde Nefes Almak Bile BanaYetiyor" ve Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim albümleriyle müziktekibaşarılı çıkışını devam ettirmeyi başarmıştır.Kutsi'nin Albümleri

- Aşk Payını Aldı (2000)
    - Sana Ne (2005)
    - Kördüğüm (2006)
    - Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor (2007)
    - Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim (2008)

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 20:27