İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Sanal Alemde GerÇek DosTLukLAr

Gökhan Özen Biyografisi

isomix
    isomix
    Admin
    Admin

tecrübe puanı : 50757
    Rep : 1

Gökhan Özen Biyografisi  Empty Gökhan Özen Biyografisi

Mesaj tarafından isomix Ptsi 13 Ara. 2010 - 13:59

Gökhan Özen Biyografisi  Gokhan-ozen-resim-9c

Mesleği: Ses Sanatçısı & Dizi Oyunucusu
    Doğum Yeri: Ankara
    Doğum Tarihi: 29 Kasım 1979

1979′un29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştıkaderim belki de�.Kim bilebilirdi Ankara�nın hasret kokan sokaklarındançıkıp gelecektim İstanbul�a, müzik uğruna�. Ardımda bıraktıklarım mıydıiçimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bukoskoca kentin içinde �belki de yalnız kalacağım� düşüncesimi�Anılarımın bir intikamı mıydı sessizce gözlerimden düşen damlalar,yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum herdamlayla�Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu birözgeçmiş, en azından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elimealdığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşeyolsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysemyüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı�Gelelim doğduğum günden bugüne kadar neler yaptığıma:

1985-1996: İlk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım1986-1988: Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim1988-1993: T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok değerli radyosanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koroeğitimim, benim için müzik konusunda gerçek bir okul niteliğindedir.Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın CemileUNCU�ya çok teşekkür ediyorum.1988-1997: Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşluçalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım�(1990′lı yılların başlarındada tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenlemeçalışmalarına başladım.)1996: İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdariBilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul�agelişim�(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin İstanbulolması ve benim İstanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüfdeğil; Ne de olsa UNKAPANI İstanbuldaydı..)1998-Akademi İstanbul Gitar Eğitimi, 2000-Birinci Albümüm�ÖZELSİN�, 2001-İkinci Albümüm �DUMAN GÖZLÜM�, 2003-Üçüncü albümüm�CİVCİV�, 2003-Y.T.Ü. İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisiiken 2003 yılında tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek İstanbul BilgiÜniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim, 2003-BOŞVERREMİX, 2004-14 Şubat 2004 Sevgililer Gününe Özel �HERŞEYDE BİRAZ SENVARSIN� Hatıra Cd, 2004-Dördüncü albümüm �ASLINDA�, 2005-�KalbimSeninle�Hayatımın bundan sonrasını, zamanla, sevenlerimle birlikte yazmamız dileğiyle�Gökhan Özen

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 16:17