İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İslami Bilgi Paylaşım Ve OnLine FLiM İzLeMe

Sanal Alemde GerÇek DosTLukLAr

Demet Akalın Biyografisi

isomix
    isomix
    Admin
    Admin

tecrübe puanı : 50757
    Rep : 1

Demet Akalın Biyografisi  Empty Demet Akalın Biyografisi

Mesaj tarafından isomix Ptsi 13 Ara. 2010 - 14:03

Demet Akalın Biyografisi  Demet-akalin-resim-003c
    Mesleği: Ses Sanatçısı & Dizi Oyuncusu & Manken
    Doğum Yeri: Kocali
    Doğum Tarihi: 23 Nisan 1972

Gölcük'dedoğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te büyükbaşarıyla bitirdi. Ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden lisediplomasını büyük mutlulukla aldı. İlkokul yıllarında gazeteci ya daöğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartlarıgünümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü. Ne yapacağımne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu YaşarAlptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi... 1990 senesindeMayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk'te mankenlik yapmaya başladı. Hani ozamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performanslamesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı vemankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyigazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icraetmeye..Başardığını düşündüğü bir zamanda "hadi bir albümün olsun" dedive "SEBEBİM" adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yanibaşarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamenşarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ?" dedi ve ilksingle çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu exstra benim derken artıksahnelerin bir parçası oldu. Sonrası mı? "UNUTTUM" dedi ve 3. albüm çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini birkez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyo ya dedirtti..... Uzun ve sıkıbir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda veclublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de halakonuşulmaya devam ediyor..

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 16:02